Hakkımızda

Tesisat sektöründe onlarca yılın deneyimine sahip olan bir ekibin bütünleşmesiyle 2010 yılında Kolay SuTesisat adıyla kurulduk. Teknolojinin tesisat sektörüne sunduğu en son ürünü cihazlardan oluşan teçhizatımızla yıllardır sektör içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tesisat problemleri yaşanınca ilk akla gelen firma olan Kolay SuTesisat, onlarca kurum ve kuruluşla yıllardır sürekli çalışma ortaklığına devam etmektedir. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmaların tesisat alanındaki bakım ve onarım çalışmalarını yürüten firmamız, şahsi hane ve işyerlerinde de binlerce tadilat ve tamirat işlemi yaptık.

Kolay SuTesisat olarak sizlere hangi alanlarda hizmet veriyoruz?

  • Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
  • Tıkanıklık tespiti ve tamiri
  • Kanalizasyon açma ve temizleme
  • Kalorifer temizliği ve tamiri
  • Pimaş açma ve tamiri
  • Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
  • Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri

Kolay SuTesisat, sektördeki en eğitimli ve deneyimli tesisat ekibine sahiptir. Oldukça maliyeli ve zaman olan klasik yöntemlerin yerine Avrupa’dan ithal edilen tesisat cihazlarıyla problemlerinize kesin çözümler üreten firmamız, sizlere en uygun fiyatlı hizmet garantisini de vermektedir.

GEÇMİŞİMİZ

Kolay SuTesisat, sektörün en eğitimli ve deneyimli tesisatçıları tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar binlerle ifade edilebilecek rakamlarda iş ve işlemler yapan firmamız, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen saygın kurum ve kuruluşlarıyla yıllardır çalışma ortaklığını sürdürmektedir. Kurum ve kuruluşların yanında şahsi hanelere ve iş yerlerine de sayısız hizmet vermiştir.

MİSYONUMUZ

Kolay SuTesisat olarak kişilerin ve kurumların yaşadıkları bütün tesisat problemlerinin kesin olarak çözümünü kendimize misyon olarak belirledik. Su kaçağı, sızıntısı; petek tamiri, temizliği; gider tıkanıklığının açılması, giderlerin onarılması; tuvaletlerdeki her türlü onarım ve tamir işleri…vs tesisatla alakalı bütün işlemlerde sizlere kalıcı çözümler sunma bilinciyle çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki en gelişmiş tesisat cihazlarına ve en uzman ekibe sahip olan firmamız, tesisat sektöründeki lider konumunu daima korumayı hedeflemektedir. Dünya’daki tesisat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’deki tesisatçılığa yön vermek, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketlerine daimi olarak tesisat alanında çözüm ortaklığı sunmak.


Whatsapp Canlı Destek!
Call Now Buttonİstanbul İletişim Merkezi