İstanbul Kolaysihhitesisat Lavabo açma

İstanbul Kolaysihhitesisat Lavabo açma

Kırmadan, Dökmeden Lavabo Açma Çalışması Yapıyoruz. %100 Garanti Veriyoruz. Lavabo Tıkanılığı Açma İçin Gerekli Ekipman ve Ekibimizle Sizlere İstanbul Geneli Hizmet Veriyoruz.
Günümüzde ev ve iş yerlerinde pek çok tesisat sorunu meydana gelebilmektedir. Bu sorunlardan bazıları Eyüpsultan lavabo tıkanıklığı açma ve zorlu çözümü olan lavabo açma işlemleridir. Bu tesisat sorunlarının başında ise lavabo ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar gelmektedir.
Lavabo ve tuvalet gibi yerlerde tıkanıklık sorunları oluştuğu zaman kişilerin aklına ilk olarak Gazi Mahallesi lavabo nasıl açılır sorusu gelmektedir. Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen lavabo tıkanıklığı pek çok farklı yöntem ile açılabilmektedir. Bu yöntemler firmadan firmaya değişmektedir. Bu nedenle kişilerin lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığı zaman iyi bir firma araştırması yapması gerekmektedir.

Eski yöntemleri kullanan firmalar Gaziosmanpaşa lavabo nasıl açılır sorunuza en kötü cevabı vermektedir. Bu firmalar evinizdeki duvarları kırarak ve zarar vererek size çözüm sunmaktadır. Peki, lavabo tıkanıklığı neden meydana gelir?

Tıkalı bir lavaboyu açmak için en doğal çözüm ise karbonat. Nasıl uygulayacağımıza gelirsek; Tıkanan gidere, 1/2 bardak karbonat ve 1/2 bardak sirke döküp 15 dk. bekletin. Bu işlemden sonra sıcak su dolu herhangi bir kabı gidere boşaltın. kolaysihhitesisat lavabo açma  işte bu kadar kolay bi işlemdir.

Lavabo Neden Tıkanır?

 • Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden kaynaklanabilmektedir.
 • Lavabo tıkanıklıkları borulardaki sorundan ziyade kullanıcı hatalarından meydana gelebilmektedir.
 • Kişilerin lavabolarına yemek atıkları atması, tıraş olurken gidere sakal ve kılların dökülmesi sabun parçacıklarının giderlere atılması, yağ gibi akışkan maddelerin lavabolara atılması, peçete gibi suda zor eriyen malzemelerin lavabolara atılması, çay posalarının lavabolara dökülmesi gibi davranışlar lavabo tıkanıklıklarının en büyük nedenidir.
 • Bu sorunlardan dolayı tıkanan lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun cevabı oldukça basittir.
demir levye vb. cisim ile lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır Sorusunun En Profesyonel Cevabı;

Tıkanıklık Merkezi olarak lavabo nasıl açılır sorunuza en profesyonel şekilde cevap vermekteyiz. İstanbul lavabo açma, Avrupa yakası kolaysihhitesisat lavabo açma ve Anadolu yakasıkolaysihhitesisat lavabo açma  hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Eğer siz de İstanbul’da oturuyor ve lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek yaşadığınız lavabo tıkanıklığı sorunundan bahsetmektir.

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0 536 725 69 05 

Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tıkanan Lavabolarımızı Nasıl Açabiliriz ?

Dayanılmaz kokulara ve kötü görüntülere sebep olan lavabo tıkanıklıkları ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Zaman zaman meydana gelen lavabo tıkanıklıkları her ne kadar geçici çözümler geçirilse de ileride çok daha zorlu tıkanıklıklara sebep olabilir. Bu sebeple lavabonuz tıkandığında tıkanıklığın tamamen açıldığına emin olmadan herhangi bir işlem yapmamanız gerekmektedir.

Lavabo Kullanımında Yapılan Hatalar;

Lavabolarımız ev içerisindeki alanlar içerisinde en sık tıkanan yerdir. Bunun sebebi ise sık sık ve dikkatsiz kullanılmasıdır.

 • Mutfak lavabonuza kesinlikle çay posası dökmemeniz gerekir. Çünkü çay posası birleşip top haline gelerek zamanla bulunduğu gider borusunda sertleşip çok daha zorlu tıkanıklıklara sebep olabilir.
 • Patates gibi çamurlu meyve ve sebzeleri lavaboda yıkamamalısınız. Bu tarz meyve ve sebzeleri yıkamadan önce üstündeki çamuru kazıyıp daha sonra yıkamanız gerekmektedir. Aksi takdirde borulara yapışan çamur tıkanıklığa sebep olabilir.
 • Yemek ve yağ atıklarının lavaboya dökülmesi bir diğer hatadır. Yemek artıkları ve yemeklerde kullandığımız pişmiş yağlar lavabo tıkanıklığına sebep olma da en önemli rolü oynamaktadırlar.
 • Banyo lavabosu karşısında saçlarımızı tararken veya sakallarımızı keserken lavaboya dökülmemesine özen göstermeliyiz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

 • Lavabo tıkanınca herkesin aklına gelen ilk çözüm genelde pompa kullanmak olmaktadır. Bu tip durumlarda yardımımıza yetişen pompa genelde geçici çözümler sağlamaktadır. Çünkü lavabodaki tıkanıklığı geçirebilse bile komple temizlenmesini sağlamaz.
 • Lavabo açıcılar, lavabo tıkanıklığı açma da akla gelen bir başka yöntemdir. Lavabo açmada son derece etkili olan lavabo açıcılar, solunması durumunda çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir. Aynı zamanda uzun süredir kullandığınız bir lavabo gideri borunuz varsa kolay sihhi tesisat lavabo açıcılar bu boruyu tahrip edip delinmesine yol açabilir.
 • Tıkalı lavabonuz için doğal bir çözüm yolu arıyorsanız karbonat sirke karışımını kullanabilirsiniz. Bunun için 2 çay bardağı karbonat ve 2 çay bardağı sirkeyi lavaboya döküp 15 dakika bekledikten sonra 1 litre sıcak suyu lavaboya yetmeniz yeterlidir.

Yukarıda saydığımız yöntemler genelde geçici çözümler sunmaktadır. Eğer sizde profesyonel bir yardım almak ve lavabo açma ile ilgili sorununuzu ve lavabo tıkanıklığı açma probleminizi kökten çözmek istiyorsanız Tıkanıklık Merkezi’ne başvurup kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lavabo Nasıl Açılır Pratik Bilgiler

Lavabo nasıl açılır pratik bilgiler, lavabo tıkanıklığı problem yaşayan kişilerin araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Lavabolar, çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Sorun her ne olursa olsun tıkanan lavaboların bir an önce açılması gerekmektedir. Aksi takdirde kişiler çok ciddi sorunlar ile karşılaşabilirler. Tıkanmış lavaboların açılması için öncelikle kişiler kendi doğal yöntemlerine başvururlar. Ancak bu yöntemlerin geçici olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Kişiler kesin bir sonuç almak istiyorsa mutlaka profesyonel bir destek almalıdır.

Lavabo Nasıl Açılır Pratik Bilgiler

Lavabo Nasıl Açılır Pratik Bilgiler Nelerdir?

Lavabo nasıl açılırsa sorusuna verilebilecek en güzel cevap marketlerde satılan lavabo açıcı ürünler aracılığı ile şeklindedir. Marketten satın alabileceğiniz lavabo açıcıları şu şekilde kullanmanız gerekmektedir: Çaydanlığa su koyarak kaynamasını bekleyin. Su kaynadıktan sonra marketten satın aldığınız lavabo açıcıları dökün ve üzerine kaynayan suyu dökün. Suyun fokurdadığını ve lavabonun içerisindeki pisliklerin çıktığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Ancak bu yöntemde lavabonun tekrar tıkanabilmesi oldukça mümkündür. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi söz konusu lavabo açma yöntemleri geçici yöntemlerdir. Kişilerin lavabo tıkanıklığından tamamen kurtulmaları için mutlaka profesyonel bir lavabo açma desteği almaları gerekmektedir. Aksi takdirde sürekli lavabo tıkanıklığı ile karşılaşabilmek mümkündür.

Lavabo Nasıl Açılır Pratik Bilgiler

Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmetimiz

Tıkanıklık Merkezi olarak kurulduğumuz günden beri müşterilerimize en kaliteli ve en profesyonel lavabo tıkanıklığı hizmeti vermekteyiz. Eğer sizin de lavabolarınızda tıkanma meydana geliyorsa yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bizimle iletişime geçerek sorununuzun ne olduğunu bildirmeniz durumunda sizlere en kaliteli ve en profesyonel desteği verebiliriz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanan lavabolar çoğu zaman evdekilerin tüm gününü zehir edecek hale gelir. Tabiki de sadece evlerde değil iş yerleri hatta yemek yapılan yerlerde (Restoran) gibi birçok yerde oluşan lavabo tıkanıklığı kâbus haline gelmektedir. Genel olarak lavabo tıkanıklığı ile karşı karşıya geldiğinizde aklınıza ilk gelen hemen bir tesisatçı çağırmak olur. Ancak bir tesisatçının gelmesi en az yarım saati bulmaktadır. Tabi bu da çevrede yakın tesisatçı varsa mümkündür. Tabi birileri gelene kadar daha büyük sorunlar doğmaması için müdahale etmek gerekir. Tabi tıkanıklık küçük çaplı ise. Eğer küçük çaplı bir tıkanıklık ise evde kendiniz bile kolay yollarla bu lavabo tıkanıklığı açma sorununu çözmeniz mümkündür.

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri;

Genel olarak kullanım hatası yüzünden tıkanıklıklar meydana gelse de bazı zamanlar da atık su tesisatının yanlış yapılmasından dolayısıyla da meydana gelebilir. Lavabo tıkanıklığı, kullanım aşamasında yemek artıkları çay posasını meyve, sebze yıkarken toprak artıkları, meyveyi levye içerisinde soymakta lavabo tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bu gibi noktalar dikkat ettiğiniz takdirde gider borusu kolay kolay tıkanmaz. Gider borusundaki hatalar yüzünden Tıkanan lavabolar genelde yapım aşamasında dikkat edilmemesi sonucu oluşmaktadır. Peki, elimizde ki imkânlar sonucu lavabo nasıl açılır?

Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor İse Hemen Korkmanıza Gerek Yok?

Mutfak lavabonuz tıkandı ve su gitmiyor ise öncelikle açık olan suyu kapatıp 5-10 dk. beklemeniz gerekir. Daha sonra elinizde lavabo pompası var ise ufak ufak müdahaleler ile basınçlı bir şekilde bastırmalısınız. Burda dikkat edilmesi gereken eğer lavabo tıkandı ve su gitmiyor ise öncelikle her hangi bir maddenin lavabo deliğini veya pimaş borularını tıkayıp tıkamadığını tespit etmelisiniz.. Daha sonra müdahaleniz sonucunda sonuç alamaz iseniz derhal tesisatçı çağırmalısınız çünkü maliyeti düşük olan bu işlemi yapılan yanlış yöntemler ile maliyeti yüksek bir lavabo açma işlemine dönüşebilir.


3 Comments

ucretsiz

12 Ocak 2021 at 10:29 pm

Great delivery. Outstanding arguments. Keeep up the great spirit. Diahann Austen Hicks

bahis

13 Ocak 2021 at 3:15 am

Excellent pieces. Keep posting such kind of information on your site. Lavena Taddeusz Janet

filmi izle

13 Ocak 2021 at 8:19 pm

Im obliged for the blog. Much thanks again. Really Cool. Cami Boony Quinn

Leave a Reply

Whatsapp Canlı Destek!
Call Now Buttonİstanbul İletişim Merkezi