Tuvalet Açma

Tuvalet Açma

Selpak ya da kağıt mendil birikmesi ve dışkıların birikmesi sonucu tuvaletlerimizde meydana gelen tıkanıklık çözülmediği takdirde tuvaletlerimiz kullanıma kapalı hale geliyor ve işlevini de yitiriyor. Bu tür sorunlar suyun akışını da belli oranda etkiliyor ve giderlere ulaşmasını daha sıkıntılı hale getiriyor. Gün yüzüne çıkan dışkı ve selpaklar, tuvaletinizi kullanmanıza da engel oluyor. Bu tür durumlarda ağır ve rahatsız edici kokular da yaşam alanlarınızda vakit geçirmenizi daha sıkıntılı bir hale sokuyor. Sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması şarttır ve bunun için de profesyonel ekiplerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Bu tür sorunlar ile birlikte tesisatta yaşanan sorunlar da ne yazık ki tıkanmaları beraberinde getirebiliyor. Sorunun nedenini tam olarak belirlemek bizim işimiz ve bu konuda teknolojik cihazları kullanarak daha kısa sürede sonuca ulaşmayı tercih ediyoruz. Amatör müdahaleler fayda etmeyebilir ve tam aksine tuvaletlerinizin giderine zarar verebilir. Peki tuvalet açma konusunda biz hangi yöntemleri tercih ediyoruz?

  • Tıkanıklığın nedenini ve nerede kaynaklandığını ortaya çıkartabilmek adına kamera sistemlerini kullanıyor ve tercih ediyoruz. Bu sayede vakit kaybı yaşamadan ve yaşatmadan sonuca ulaşabiliyoruz.
  • Tıkanıklık tespiti sonrası bu tıkanıklığı yine en kısa sürede çözebilmek adına özel tasarlanmış olan tıkanıklık robotları da en büyük yardımcılarımızdan bir tanesidir.
  • Sorun çözüldükten sonra gerekli temizliği de profesyonel bir şekilde yapabilmek adına özel temizlik ürünleri de bünyemizde mevcuttur.
  • Kimyasal içeriğe sahip bilenler

Sahip olduğumuz ürün ve cihazları kusursuz bir şekilde değerlendiriyor ve sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Tuvalet açma hizmeti almak için sizler de dilediğiniz an taleplerinizi iletebilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Gün içerisinde imdadınıza yetişiyor ve tuvaletlerinizi yeniden kullanıma açıyoruz.


Leave a Reply

Whatsapp Canlı Destek!
Call Now Buttonİstanbul İletişim Merkezi